Adoptuj płuca – podaruj oddech Wsparcie w leczeniu, by móc dalej żyć Ratunek dla płuc Anieli to ratunek całego jej życia Dzięki wam będę czuła się bezpiecznie. Będę mieć SIŁĘ do walki. Bądź przy mnie w walce o oddech MUKODUSICIELKO - Nie Poddam się! Walka o oddech trwa! Bądźcie przy mnie w drodze do przeszczepu płuc… Walka o oddech dla Wiktorii 240 tys. zjedzonych leków, 2500 inhalacji, 60 pobytów w szpitalu! Zobacz listę naszych zbiórek

Anielka

Ratunek dla płuc Anieli to ratunek całego jej życia

Cel zbiórki: Leki, leczenie i rehabilitacja
Zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc dla naszej córki Anieli, która choruje na mukowiscydozę chorobę genetyczną,  nieuleczalną i kosztowną . Dla nas bardzo kosztowną!.

Zebrano: 1165 zł / 11000.00 zł

2020-02-29

Pozostało 159 dni, a brakuje jeszcze 9835 zł

Wesprzyj teraz

Historia

Zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc dla naszej córki Anieli, która choruje na mukowiscydozę chorobę genetyczną,  nieuleczalną i kosztowną. Dla nas bardzo kosztowną!.

Dzisiaj Aniela ma 6 lat. Bitwę o jej życie toczymy codziennie. Choroba postępuje i, tak samo jak na początku, udowadnia, że nigdy nie można stracić czujności. Badania, wymazy z nosa i gardła, badania wątroby, jelit, trzustki, rentgeny, badania krwi, codzienne inhalacje, drenaże, garść tabletek każdego dnia – wszystko po to, by nie dać się zaskoczyć, by podporządkować się reżimowi choroby. Walka toczy się zarówno o płuca, jak i o wątrobę, bo Mukowiscydoza, wbrew powszechnym przekonaniom, atakuje też inne organy. Podczas ostatniego pobytu w szpitalu zdiagnozowano dodatkowo astmę.

Mój mąż sam pracuje na naszą cztero osbową rodzinę. Nie poradzimy sobie finansowo!!!

Dla mnie, jako matki, patrzenie jak cierpi własne dziecko to tortura tak okropna, że chciałoby się wziąć tę chorobę na siebie. Ratunek dla płuc Anieli to tak naprawdę  ratunek dla całego jej życia, o które ja, jako jej mama, zawsze będę walczyć. Zrobię wszystko, by w tej nierównej walce Mukowiscydoza nie miała szansy przewagi. Wierzę, że z Waszą pomocą będzie mi łatwiej toczyć najważniejszą walkę w moim życiu – walkę o ukochane dziecko. Bardzo prosimy o otwarte serca i wsparcie nas w tej trudnej sytuacji.

Proszę, pomóżcie ratować życie Anieli ...

Wpłaty

{{ item.contributor_name }}
{{ item.payment_value }}
Pokaż pozostałe wpłaty