Walka o oddech dla Wiktorii MUKODUSICIELKO - Nie Poddam się! Nie poddajemy się. WALCZYMY! Wsparcie w leczeniu, by móc dalej żyć Bądź przy mnie w walce o oddech Roczna rehabilitacja i leki w walce z mukowiscydozą Walka o oddech trwa! Pomóż mi zatrzymać chorobę, ja już tracę nadzieję Bądźcie przy mnie w drodze do przeszczepu płuc… Adoptuj płuca – podaruj oddech Zobacz listę naszych zbiórek

Kamila Borkowska

Bądź przy mnie w walce o oddech

Cel zbiórki: Leczenie przed i po przeszczepie
Proszę Was o wsparcie finansowe, gdyż leczenie przed i po przeszczepie jest bardzo kosztowne.

Zebrano: 2518 zł / 31200.00 zł

2019-01-31

Pozostało 12 dni, a brakuje jeszcze 28682 zł

Wesprzyj teraz

Historia

Nazywam się Kamila Borkowska, mam 20 lat. Mukowiscydozę zdiagnozowano u mnie w 6r.ż. Wcześniej byłam leczona na częste zapalenia płuc, oskrzeli, astmę. Podczas pobytu w sanatorium stwierdzono że to mukowiscydoza. Od tej pory zaczęło się przyjmowanie masy leków, inhalacje i codzienna rehabilitacja, by spowolnić postęp choroby. Później dołączyła jeszcze cukrzyca, do każdego posiłku muszę przyjmować insulinę i kontrolować cukier. Do ukończenia gimnazjum funkcjonowałam w miarę normalnie jak inni rówieśnicy.
Niestety w 2014r. mój stan zdrowia gwałtownie się pogorszył. Musiałam przejść na nauczanie indywidualne. Często nawracające odmy i groźna w przebiegu mukowiscydozy, oporna na wszystkie antybiotyki bakteria bulkholderia cepacia zrobiły spustoszenie w moich płucach. Aktualnie jestem na całodobowej tlenoterapii i trwają kwalifikacje do przeszczepu płuc. Nie wiadomo jak to dalej się potoczy.
Proszę Was o wsparcie finansowe, gdyż leczenie przed i po przeszczepie jest bardzo kosztowne.

Z całego serca serdecznie dziękuję.

Wpłaty

{{ item.contributor_name }}
{{ item.payment_value }}
Pokaż pozostałe wpłaty