MUKODUSICIELKO - Nie Poddam się! Walka o oddech trwa! Bądźcie przy mnie w drodze do przeszczepu płuc… Walka o oddech dla Wiktorii 240 tys. zjedzonych leków, 2500 inhalacji, 60 pobytów w szpitalu! Adoptuj płuca – podaruj oddech Wsparcie w leczeniu, by móc dalej żyć Ratunek dla płuc Anieli to ratunek całego jej życia Dzięki wam będę czuła się bezpiecznie. Będę mieć SIŁĘ do walki. Bądź przy mnie w walce o oddech Zobacz listę naszych zbiórek

Kamila Borkowska

Bądź przy mnie w walce o oddech

Cel zbiórki: Leczenie
Proszę Was o wsparcie finansowe, gdyż leczenie jest bardzo kosztowne.

Zebrano: 3070 zł / 31200.00 zł

2019-12-31

Pozostało 99 dni, a brakuje jeszcze 28130 zł

Wesprzyj teraz

Historia

Nazywam się Kamila, mam 21 lat. Pragnę jak wszyscy założyć rodzinę, spełniać swoje marzenia i cieszyć się życiem. Niestety mukowiscydoza zabiera mi szanse.

Moje płuca są w bardzo złym stanie i jedyną szansą jest przeszczep, który jest bardzo ryzykowny i którego ja ze względu na przewlekle zakażenie bakteryjne nie mogę mieć w Polsce. Za granicą są to ogromne koszty. Około mln dolarów.

Obecnie terapia i kosztowne leczenie spędza mi sen z powiek. Dochodzą również miesięczne koszty dojazdu do specjalistów. Dlatego zwracam się z prośbą o pomoc w zebraniu pieniążków na moje leczenie.

Proszę podarujcie mi kilka dodatkowych lat życia, abym mogła spełniać swoje marzenia.

Dziękuję :)

Wpłaty

{{ item.contributor_name }}
{{ item.payment_value }}
Pokaż pozostałe wpłaty