Roczna rehabilitacja i leki w walce z mukowiscydozą Bądź przy mnie w walce o oddech Bądźcie przy mnie w drodze do przeszczepu płuc… Nie poddajemy się. WALCZYMY! Adoptuj płuca – podaruj oddech Walka o oddech dla Wiktorii Wsparcie w leczeniu, by móc dalej żyć Walka o oddech trwa! Pomóż mi zatrzymać chorobę, ja już tracę nadzieję MUKODUSICIELKO - Nie Poddam się! Zobacz listę naszych zbiórek

Przemysław Sulewski

Wsparcie w leczeniu, by móc dalej żyć

Cel zbiórki: Roczne leczenie
Nazywam się Przemysław Sulewski, mam 9 lat i choruję na nieuleczalną chorobę-mukowiscydozę. Mukowiscydozę wykryto u mnie w 3 miesiącu życia.

Zebrano: 215 zł / 18000.00 zł

2019-02-28

Pozostało 11 dni, a brakuje jeszcze 17785 zł

Wesprzyj teraz

Historia

Witajcie,


Nazywam się Przemysław Sulewski, mam 9 lat i choruję na nieuleczalną chorobę-mukowiscydozę.
Mukowiscydozę wykryto u mnie w 3 miesiącu życia. Początki choroby były bardzo trudne, dużo chorowałem i często przebywałem w szpitalu. Od czwartego roku życia mam założonego PEGA – odżywianie dojelitowe. Moje życie nie jest łatwe, rano muszę wcześniej wstawać przed szkołą by zrobić inhalacje, potem drenaż, a następnie przyjąć leki.
Mukowiscydoza to choroba, której nie widać na zewnątrz. Niszczy mnie od środka. Zabiera oddech i sprawia że mam problemy z brzuszkiem. Nie mogę nigdy odpuścić ani jednej inhalacji czy tabletki, bo może to skrócić moje życie. Mama bardzo się o mnie martwi, dlatego zawsze pilnuje, żebym o niczym nie zapomniał.
Aby być w dobrym stanie, muszę przyjmować bardzo dużo leków. Niestety cześć z nich jestniere fundowana. Dlatego leczenie tej choroby jest bardzo kosztowne. Niestety moja mam sama mnie wychowuje i jest nam bardzo ciężko, żeby zając się mną musiała zrezygnować z pracy.

Dlatego bardzo prosimy o wsparcie w dalszym leczeniu. By móc dalej żyć !


Przemuś!

Wpłaty

{{ item.contributor_name }}
{{ item.payment_value }}
Pokaż pozostałe wpłaty