Pomóż mi zatrzymać chorobę, ja już tracę nadzieję MUKODUSICIELKO - Nie Poddam się! Bądźcie przy mnie w drodze do przeszczepu płuc… Walka o oddech trwa! Roczna rehabilitacja i leki w walce z mukowiscydozą Walka o oddech dla Wiktorii Adoptuj płuca – podaruj oddech Bądź przy mnie w walce o oddech Wsparcie w leczeniu, by móc dalej żyć Nie poddajemy się. WALCZYMY! Zobacz listę naszych zbiórek

Wiktoria Wensierska

Walka o oddech dla Wiktorii

Cel zbiórki: Leczenie i rehabilitacja
Wiki to moje słoneczko , które mam nadzieję będzie mi jeszcze świecić przez długie lata. Nie pozwólcie zgasnąć tym promykom, które dodają mi sił do walki o lepsze życie mojej córki.

Zebrano: 7420 zł / 30000.00 zł

2019-02-28

Pozostało 11 dni, a brakuje jeszcze 22580 zł

Wesprzyj teraz

Historia

Wiktoria ma 14 lat. Choroba u niej została zdiagnozowana w 2 roku życia. Jest bardzo silną i pogodną dziewczyną, chociaż czasem bywa pochmurna, przy pogorszeniu stanu zdrowia. Przez 8 lat tańczyła i wraz ze swoją grupą taneczną zdobywała wiele nagród na róznych turniejach. Przez pogorszenie wydajności płuc i mały przyrost wagi musiała zrezygnować ze swej pasji . Bardzo lubi tworzyć manualnie, rysować, a ostatnio także zainteresowała ją fotografia. Walka z Mukowiscydozą, inhalacje, drenaże i leki to jej codzienność. Niestety ten rok w większości spędziła w szpitalu i z tego też powodu musiała zrezygnować z nauki w szkole i przejść na nauczanie indywidualne.

 Wiki to moje słoneczko , które mam nadzieję będzie mi jeszcze świecić przez długie lata. Nie pozwólcie zgasnąć tym promykom, które dodają mi sił do walki o lepsze życie mojej córki.

Mimo dużego grona dobrych ludzi, którzy nas otaczają potrzebujemy Was więcej. Bardzo proszę wszystkich chętnych o pomoc w tej nierównej walce o pełny oddech dla Wiktorii.                                        

Z góry serdecznie dziękuję.

 

 

Wpłaty

{{ item.contributor_name }}
{{ item.payment_value }}
Pokaż pozostałe wpłaty