Bądź przy mnie w walce o oddech Dzięki wam będę czuła się bezpiecznie. Będę mieć SIŁĘ do walki. Walka o oddech dla Wiktorii Adoptuj płuca – podaruj oddech Bądźcie przy mnie w drodze do przeszczepu płuc… MUKODUSICIELKO - Nie Poddam się! Walka o oddech trwa! Ratunek dla płuc Anieli to ratunek całego jej życia 240 tys. zjedzonych leków, 2500 inhalacji, 60 pobytów w szpitalu! Wsparcie w leczeniu, by móc dalej żyć Zobacz listę naszych zbiórek

Maja Kłobuszewska

Proszę o szansę na więcej oddechów i więcej radości

Cel zbiórki: Zakup leków i rehabilitacja
Jestem Maja. Poznaj mnie. Poznaj moją historię. Zapraszam....

Zebrano: 325 zł / 6240.00 zł

2019-12-31

Pozostało 99 dni, a brakuje jeszcze 5915 zł

Wesprzyj teraz

Historia

Jestem Maja, mieszkam w Mławie ze swoją mamą. Choć wyglądam normalnie, jak wszystkie zdrowe dzieci, to jestem poważnie chora. Od urodzenia choruję na Mukowiscydozę. Jest to nieuleczalna choroba genetyczna. Stosując odpowiednie leczenie, można spowolnić rozwój tej choroby. Niestety jest to bardzo kosztowne. Moja mama musiała zrezygnować z pracy, gdy przyszłam na świat, ponieważ przy dziecku chorym na mukowiscydozę jest bardzo dużo pracy: inhalacje, drenaże, podawanie leków. O wszystko stara się sama. Czasem  przekracza to nasze możliwości finansowe, dlatego przyszła pora prosić o pomoc. 

Nie jest łatwo być dzieckiem, gdy trzeba walczyć o każdy oddech. Zjadam dziesiątki tabletek. Zamiast zabawy z przyjaciółmi, spędzam czas samotnie przy inhalatorze lub na szpitalnym łóżku. Nie jest łatwo być dzieckiem, kiedy towarzyszką dzieciństwa jest MUKOWISCYDOZA- choroba nieuleczalna, przewlekła, śmiertelnie niebezpieczna.

Tak bardzo chciałabym jak inne zdrowe dzieci nie myśleć o tym co będzie dalej, nie być obciążona obowiązkami wynikającymi z tej choroby.  Nie patrzeć jak mama przelicza wydatki, odmawia sobie różnych przyjemności. Wiem, że tego nie uniknę, ale proszę daj nam szansę na dłużej. Wierzę, że wkrótce pojawi się lek na tę chorobę i będę zdrowa. 

 

 

Wpłaty

{{ item.contributor_name }}
{{ item.payment_value }}
Pokaż pozostałe wpłaty