Zobacz listę naszych zbiórek

Julia Szynkowska

Pomóżmy Julce oddychać!

Cel zbiórki: Na leczenie i rehabilitację
Julka od urodzenia choruje na nieuleczalną mukowiscydozę oraz niedomykalność zastawki serca. W swoim krótkim życiu Julka przeszła już 2 operacje wstawiania zastawki i niestety czeka ją jeszcze jedna.

Zebrano: 432 zł / 4500.00 zł

2022-12-31

Pozostało 187 dni, a brakuje jeszcze 4068 zł

Wesprzyj teraz

Historia

Julka ma rok i siedem miesięcy,  od urodzenia choruje na nieuleczalną mukowiscydozę  oraz   niedomykalność zastawki serca. W swoim krótkim życiu Julka przeszła już 2 operacje wstawiania zastawki i niestety czeka ją jeszcze jedna.

 

Życie mojej córki od samego początku to walka. Każdego dnia od rana do wieczora. Mukowiscydozy nie da się wyleczyć, tylko spowolnić jej postęp.  Zalegający w płucach śluz każdego dnia i w  nocy doprowadza do niebezpiecznych duszności. Niestety Julcia ma duży problem z odksztuszaniem tej zalegającej flegmy. Codzienność Julki mimo tak młodego wieku zaczyna się od inhalacji, rehabilitacji i leków. Na co dzień musi tez przyjmować enzymy trawienne, które pomagają je w trawieniu
i utrzymaniu wagi.

Robię  wszytko co w mojej mocy aby ją ratować.  Ciężko mi patrzeć jak Julka cierpi, jak często brakuje jej tchu, a z jej ślicznych oczek kapią łzy. Wysokie koszty leczenia często mnie przerastają.  Dlatego kochani bardzo was proszę o wsparcie naszej zbiórki na leczenie Julki. Zebrane pieniądze przeznaczamy na leki, sprzęt, rehabilitację i dojazdy do lekarzy. 
To wszystko jest bardzo potrzebne, ale też bardzo kosztowne. 

Mama Julii Szynkowskiej