Bądź przy mnie w walce o oddech Walka o oddech dla Wiktorii Dzięki wam będę czuła się bezpiecznie. Będę mieć SIŁĘ do walki. MUKODUSICIELKO - Nie Poddam się! 240 tyś zjedzonych leków, 2500 inhalacji, 60 pobytów w szpitalu! Bądźcie przy mnie w drodze do przeszczepu płuc… Wsparcie w leczeniu, by móc dalej żyć Po prostu, chce się żyć! Adoptuj płuca – podaruj oddech Walka o oddech trwa! Zobacz listę naszych zbiórek

Iwona Mazur

Po prostu, chce się żyć!

Cel zbiórki: Zakup przenośnego koncentratora tlenu
Ze względu na pogorszający się stan mojego zdrowia i trudną sytuację życiową chciałabym prosić Państwa o pomoc w uzbieraniu pieniędzy na Przenośny Koncentrator Tlenu. Jest mi on nie zbędny do codziennego funkcjonowania DO ŻYCIA!

Zebrano: 1140 zł / 14584.00 zł

2019-08-31

Pozostało 68 dni, a brakuje jeszcze 13444 zł

Wesprzyj teraz

Historia


Kiedy miałam 3 miesiące i dopiero zaczęłam poznawać świat los postanowił dołożyć do mojego życia dodatkowy bagaż, z którym będę szła do końca swojego życia. Niestety ten mój bagaż okazał się ciężką, genetyczną i NIEULECZALNĄ CHOROBĄ - MUKOWISCYDOZĄ.

Każdy mój dzień wypełniają inhalację, drenaże, dziesiątki leków i od kilku miesięcy dializy. Pamiętam jak byłam nastoletnią dziewczyną bardzo wstydziła się swojej choroby. Brania tych leków i wyglądu swoich dłoni. Mało kto wie, że mukowiscydoza powoduję tak zwane pałeczkowate palce. To moja duża trauma, z którą walczę do dziś dnia.

Aktualnie mam 23 lata i pisząc do Was prośbę leżę w szpitalu. To bardzo trudny czas, czuję, że oddalam się od wszystkich. To straszna samotność! Od początku roku walczę ze swoim organizmem i ciałem. Od 25 stycznia jestem na dializach, ponieważ moje nerki przestały pracować. Wyobraźcie sobie, że moje życie to nieustanny szpital. Od czasu dializ pogorszył się stan moich płuc. Każdy dzień to walka, walka o oddech. Gdyby nie moja kochana mama nie wiem co bym zrobiła….

Ze względu na pogorszający się stan mojego zdrowia i trudną sytuację życiową chciałabym prosić Państwa o pomoc w uzbieraniu pieniędzy na Przenośny Koncentrator Tlenu. Jest mi on nie zbędny do codziennego funkcjonowania DO ŻYCIA!

Czasami myślę, o swoich marzeniach, tak bardzo chciałabym jeszcze pojeździć konno, ale boję się, że mam już mało czasu…


Dziękuję
Iwona

Wpłaty

{{ item.contributor_name }}
{{ item.payment_value }}
Pokaż pozostałe wpłaty