MUKODUSICIELKO - Nie Poddam się! Nie poddajemy się. WALCZYMY! Walka o oddech trwa! Wsparcie w leczeniu, by móc dalej żyć Pomóż mi zatrzymać chorobę, ja już tracę nadzieję Walka o oddech dla Wiktorii Adoptuj płuca – podaruj oddech Bądź przy mnie w walce o oddech Roczna rehabilitacja i leki w walce z mukowiscydozą Bądźcie przy mnie w drodze do przeszczepu płuc… Zobacz listę naszych zbiórek

Kamil Klas

Nie poddajemy się. WALCZYMY!

Cel zbiórki: Zakup leków
Kamil to pogodny czternastoletni chłopiec, który każdego dnia walczy z mukowiscydozą. Inhalacje, drenaż, masa leków to jego codzienność. Do tego dochodzą liczne pobyty w szpitalu.

Zebrano: 1840 zł / 3000.00 zł

2019-02-28

Pozostało 11 dni, a brakuje jeszcze 1160 zł

Wesprzyj teraz

Historia

Kamil to pogodny czternastoletni chłopiec, który każdego dnia walczy z mukowiscydozą.

Inhalacje, drenaż, masa leków to jego codzienność. Do tego dochodzą liczne pobyty w szpitalu. Kamil często mówi, że szpital to jego drugi dom. Kamil mimo ciężkiej choroby stara się żyć normalnie, chodzi do szkoły i jak każdy ma swoje marzenia i plany na przyszłość. Choć już dzisiaj wie, że jego największe marzenia o zostaniu piłkarzem, jak Robert Lewandowski się nie spełni. Życie z mukowiscydozą nauczyło Kamila, że oprócz przyjemności są również obowiązki, których nie może pominąć.

W tej codziennej walce o oddech ponosimy duże koszty związane z leczeniem, często
przekraczające nasze możliwości finansowe. Dlatego też ośmielamy się prosić Państwa o pomoc. Każda złotówka to dla nas duże wsparcie.

Nie poddajemy się, WALCZYMY!!!!!!!!!!!

Z całego serca dziękujemy za okazane wsparcie.

Wpłaty

{{ item.contributor_name }}
{{ item.payment_value }}
Pokaż pozostałe wpłaty