Inhalator Oddech Życia Adoptuj płuca – podaruj oddech Pomóż mi zatrzymać chorobę, ja już tracę nadzieję Walka o oddech dla Wiktorii Na leczenie i rehabilitacje Walka o każdy oddech Walka o oddech trwa! Bądź przy mnie w walce o oddech Nie poddajemy się. WALCZYMY! Zobacz listę naszych zbiórek

Iwona Mazur

Inhalator Oddech Życia

Cel zbiórki: Zakup inhalatora
Proszę o pomoc w uzbieraniu pieniędzy na nowy inhalator THOMEX-MBU, który jest mi niezbędny do życia.

Zebrano: 1385 zł / 3000.00 zł

2018-11-01

Pozostało 8 dni, a brakuje jeszcze 1615 zł

Wesprzyj teraz

Historia

Proszę o pomoc w uzbieraniu pieniędzy na nowy inhalator THOMEX-MBU, który jest mi niezbędny do życia.

Stary niestety się psuje i długo nie pociągnie , mnie osobiście nie stać na jego zakup gdyż jestem na rencie i tak naprawę mama pomaga mnie utrzymać a koszt inhalatora to ok 3000 zł .
Chorobę wykryto u mnie w trzecim miesiącu życia , przechodziłam ją różnie raz lepiej , raz gorzej ale nigdy się nie poddawałam i nigdy się nie poddam .Teraz mam to trochę utrudnion  ponieważ sprzęt się psuję z racji wieku. Jestem osobą pełną energii , uśmiechniętą , ciekawą świata .
Moim marzeniem jest mieć mopsa (psa) jestem zakochana w tej rasie. Niestety mogę o nim tylko pomarzyć, więc przynajmniej jeżdżę na różne spotkania z nimi związane, byle być jak najbliżej marzeń.
Bardzo lubię czytać książki oparte na faktach, oglądać seriale, słuchać muzyki , spotykać się ze znajomymi , mimo choroby nie ograniczam się, próbuję coraz to nowych, ciekawych rzeczy. Niestety tylko tych, na które choroba mi. Mukowiscydoza to ciężka, nieuleczalna choroba genetyczna, która codziennie zabiera mi oddech. Aby żyć w miarę normalnie, muszę codziennie wykonywać cały szereg zabiegów rehabilitacyjnych i przyjmować ogromną ilość leków ratujących moje życie. Nowy, sprawny inhalator jest dla mnie szansą na poprawienie jakości życia i wydłużenie go.

Proszę, nie przechodź obok obojętnie!
Twoja pomoc może dać mi szansę na spełnienie marzeń.

Iwona Mazur

Wpłaty

{{ item.contributor_name }}
{{ item.payment_value }}
Pokaż pozostałe wpłaty