Dzięki wam będę czuła się bezpiecznie. Będę mieć SIŁĘ do walki. Adoptuj płuca – podaruj oddech Walka o każdy oddech MUKODUSICIELKO - Nie Poddam się! Wsparcie w leczeniu, by móc dalej żyć Zakup 2 przenośnych koncentratorów tlenu! Zobacz listę naszych zbiórek

Ogólnopolski portal zbiórkowy naleczenie.pl dedykowany jest osobom chorych na mukowiscydozę.

Założycielem portalu naleczenie.pl jest
Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą Oddział w Gdańsku.

Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą Oddział w Gdańsku od 25 lat opiekuje się chorymi na mukowiscydozę. Realizujemy projekty, które są pomocą w problemach związanych z leczeniem i rehabilitacją osób chorych na mukowiscydozę, a także stanowią formę edukacji społecznej, wsparcia prawnego i psychologicznego. Mówimy głośno o mukowiscydozie – jesteśmy aktywni w mediach, podczas różnych eventów, zbiórek publicznych, na portalach społecznościowych oraz w szkołach i na uczelniach. Nie zapominamy o problemach naszych Podopiecznych – tych codziennych, życiowych, relacyjnych, które często są znacznie większym ciężarem niż finansowe. Jeśli jest taka potrzeba – jesteśmy bardzo blisko, szczególnie w najtrudniejszych, często krytycznych momentach.
Wspieramy naszych Podopiecznych w ich bieżących potrzebach i działaniach. Nadzorujemy prowadzenie ich subkont oraz wspieramy w pozyskiwaniu środków finansowych potrzebnych do zapewnienia odpowiedniego leczenia, rehabilitacji, a czasem i przeszczepu.

Nasi podopieczni

{{item.fundraising_name}}

{{ item.comment }}

Zebrano: {{ item.incomings_sum }} zł / {{ item.fund_limit }} zł