Walka o oddech trwa! Nie poddajemy się. WALCZYMY! Inhalator Oddech Życia Pomóż mi zatrzymać chorobę, ja już tracę nadzieję Adoptuj płuca – podaruj oddech Walka o każdy oddech Na leczenie i rehabilitacje Walka o oddech dla Wiktorii Bądź przy mnie w walce o oddech Zobacz listę naszych zbiórek

Naszą misją jest kompleksowa pomoc chorym na mukowiscydozę i ich rodzinom.

Realizujemy różnego rodzaju działania oraz projekty dla chorych i ich rodzin w wymiarze:

• wsparcia rehabilitacyjnego,
  • wspierania procesu usamodzielniania,
  • wspierania finansowania rehabilitacji i leczenia,
  • porad prawnych,
  • wsparcia psychologicznego,
  • wsparcia socjalnego,
  • wsparcia duchowego,
  • oraz rozwoju wolontariatu jak również edukacji społecznej, szczególnie w środowiskach życia naszych Podopiecznych.

Wspieramy naszych Podopiecznych w ich bieżących potrzebach i działaniach. Nadzorujemy prowadzenie ich subkont oraz wspieramy w pozyskiwaniu środków finansowych potrzebnych do zapewnienia odpowiedniego leczenia, rehabilitacji, a czasem i przeszczepu.

Nasi podopieczni

{{ item.fundraising_name }}

{{ item.comment }}

Zebrano: {{ item.incomings_sum }} zł / {{ item.fund_limit }} zł